İptal ve İade Şartları


*Satıcı, sözleşme konusu ürünü sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.


*Sözleşme konusu ürün, ALICIdan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden Satıcı sorumlu tutulamaz.


*Satıcı, ALICInın hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin ürünü teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 7 (yedi) gün içerisinde ürünü reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı veya sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren ürünü geri almayı taahhüt etmektedir. Satıcı, cayma beyanının ve ürünün kendisine ulaşmasından sonra 7 (yedi) gün içinde ürün bedelini kargo ücretini sadece gidiş bedelini ALICI'nın yaptığı ödemeden kesintisi yapılarak tarafına yatırmakla mükelleftir.


*Satıcı ürünün teslimi ifasının imkânsızlaştığını düşünüyorsa, sözleşmenin ifa süresi dolmadan ALICIya bildirir.


El yapımı olan olta takımı ürünlerinde garanti süresi yoktur. Paket açıldığı zaman iadesi SATICI tarafından kabul edilmeyecektir ve Alıcı bunun bilince olarak ürünü satın almıştır.


İade kargolarımızda kullanılacak yurtiçi kargo iade kodumuz : 742734231

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR